در راستای تداوم توسعه خدمات فرهنگی و اجتماعی آستان قدس رضوی و به منظور فراهم آوردن امکانات مناسب درمانی برای زائران، مجاوران و ارادتمندان حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه افضل التحیه و الثناء، در سایه الطاف خداوند متعال و عنایات حضرت ثامن الائمه و در پرتو دوراندیشی حضرت آیت الله واعظ طبسی (زید عزه) تولیت عظمی آستان قدس رضوی، بیمارستان رضوی در سال 1384 افتتاح گردید.

بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد

 

افتتاح این بیمارستان اولین گام در راه برآورده شدن آرزویی بزرگ که داشتن یک مرکز درمانی منحصر به فرد برای خدمات رسانی به مسلمانان داخل و خارج از کشور در فضایی مدرن و  منحصر به فرد میباشد.

بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد

همچنین بیمارستان رضوی در زمینی به مساحت 39 هکتار با زیربنای حدود 56000 در 5 طبقه احداث شد و 36 هکتار از فضای مزبور، فضای سبز بشمار می روند.البته بخشی از این فضای سبز در ضلع غربی ساختمان بیمارستان، بصورت بوستانی زیبا و مصفاً میباشد.فضای سبز بزرگ و منحصر به فرد، توانسته است علاوه بر ایجاد مناظر بدیع و چشم نواز، فضایی آرامش بخش برای بیمار و همراهیان وی فراهم کند.

بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد

همچنین بیمارستان بزرگ رضوی، چونان گوهری درخشان در سرزمین مقدس خراسان، با ارائه پیشرفته ترین خدمات تشخیصی و درمانی پزشکی برای بیماران داخل و خارج کشور و با استفاده از پزشکان برجسته و محققان نخبه علوم پزشکی داخل و خارج کشور، در خدمت بیماران و نیازمندان خواهد بود.

آدرس بیمارستان فوق تخصصی رضوی:مشهد-بزرگراه آسیایی- بعد از پل قائم
تلفن :36668888-51-0098