Back to Top

رستورانهای مشهد

سفره خانه سنتی بابا قدرت

سفره خانه سنتی بابا قدرت

مجتمع خدماتی بابا قدرت مشهد شامل سفره خانه سنتی ، بازارچه سنتی ، خدمات عکاسی ، چای خانه سنتی و ... است که از سفره خانه های پر طرفدار و تازه تاسیس مشهد به شمار می رود . قیمت غذاهای متنوع این سفره خانه نسبت به  کیفیت آن مناسب بوده و توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب نماید . محیطی سرزنده و کاملا ایرانی با گل کاری و پرنده هایی که آزادانه در فضای باز پرواز می کنند ، خاطره کاروانسراهای قدیمی  را برای بیننده تداعی می نماید .این مجتمع خدماتی از پرسنلی مجرب برخوردار است که در اسرع وقت به امور مشتریان رسیدگی می کنند . اگر قصد دارید سری به این سفره خانه سنتی بزنید یادتان باشد که آخر هفته های آن بسیار شلوغ است .

رستوران دیزی سید, مشهد

اگر به مشهد سفر کردید پیشنهادمیکنیم که حتی یکبار هم شده به رستوران دیزی سید رفنته و از دیزیهای خوشمزه انجا سفارش دهید و میل نمایید.

در این رستوران ,دیزی های سیدآنقدر خوشمزه و لذیذ هستند که اگر از یک مشهدی آدرس دیزی بسیار خوب را سؤال کنید، بدون شک آدرس سید را به شما میدهد.

رستوران دیزی سید, مشهد

رستوران نسیم لبنان مشهد

در شهر مشهد انتخاب یک رستوران خوب ولوکس بسیارمهم میباشد و کمک میکند تا با خوردن غذایی مناسب وخوشمزه لذت سفر چندین برابر گردد.با این حال اگر دنبال یک جای خاص برای غذا خوردن هستید که دارای فضایی منحصر بفرد نیز باشد و بتوانید در آن محیط از آرامش بهره مند گردید، پیشنهادما انتخاب رستوران نسیم لبنان مشهد خواهد بود.

رستوران نسیم لبنان مشهد

فست فود رستوران خرس سفید مشهد

خرس سفيد يا Whitebear حدود 23 سال پيش فعاليت خود را با مديريت جناب فروزانفر در نيوزيلند شروع کرده است و امروزه با 2 شعبه بزرگ قادر به ارائه 240 نوع از غذا‌هاي بين‌ المللي به مشتریان هستند.

با بررسي هاي انجام شده در سال 1390 تصميم به افتتاح دليوري خرس سفيد در مشهد گرفته شد تا با ارائه منو منحصر به فرد و با رعايت اصل کيفيت، کميت و قيمت مناسب قدمي‌ نوين در سطح شهر مشهد بردارد.

فست فود رستوران خرس سفید مشهد

 

صفحه1 از2