در سفربه مشهد اگر مایلید در یکی از بهترین و قدیمی ترین رستورانهای مشهد غذا میل کنید ،پیشنهاد میدهیم با رستوران رضایی مشهد آشنا بشوید.

 

رستوران رضایی مشهد

رستوران رضایی مشهد جزو رستورانهای زنجیره ای مشهد است که از معروف ترین رستوران های شهرمشهد محسوب میشودو از قدیمی ترین رستوران های مشهد است که در سال 1337 در خیابان نخریسی با نام «رستوران یاس» شروع به کار نموده و هم اکنون دارای 5 شعبه در خیابان های نخریسی، دریادل، آبکوه، آخوند خراسانی و میدان آزادی است و بیشترغذاهای سنتی ایران با بهترین طعم وعطر راسرو می کنند.

ادرس این رستوران معروف در خیابان آبکوه و چهار راه کلاهدوز شهر مشهد قرار گرفته است که بین زائران و مردم مشهدازطرفداران زیادی برخوردار میباشد.

البته نگران نباشد زیرا شعبه های مختلف رستوران رضایی مشهد در سطح شهر موجب میشود که دسترسی به این رستوران آسان شود.البته جدیدترین شعبه رستوران رضایی با نام انحصاری Joujico بیشتر جنبه آشپزخانه دارد و در زمینه خوراک های بسته بندی شده فعالیت میکند.

رستوران رضایی مشهد

همچنین یکی از مهم ترین ویژگی های این رستوران که موجب جذب مشتریان بسیار آن میشود، کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب میباشد.رستوران رضایی بین ساعات 11.5 الی 3 بعد از ظهر و 7 الی 11.5 شب به مشتریان سرویس دهی می کند .