مجموعه پذیرایی و رستوران تشریفات مشهد در منطقه ییلاقی طرقبه شاندیز، به عنوان یکی از بهترین مراکز ارائه سرویس غذا به صورت نهار و شام ،واز نظر فضا سازی و طراحی محیط به عنوان یک جاذبه توریستی منحصر به فرد در شرق کشور معرفی شده. این مجموعه افتخاراتی همچون واحد نمونه گردشگری و واحد نمونه بهداشت را درسالهای گذشته کسب نموده و خود را لایق پذیرایی از بازدیدکنندگان محترم ، زائران و مجاوران حضرتش می داند.

مجموعه پذیرایی و رستوران تشریفات مشهد

 

این مجموعه دارای ظرفیت 600 نفر و فضایی شامل 14 آلاچیق، لمکده و کافی شاپ، تخت ها در فضای شیشه ای با پذیرایی ژاپنی، تخت ها درفضاهای باز و زیبا با چشم انداز دل انگیز می باشد.ساعت پذیرایی این رستوران از 12 ظهر تا 12 شب و سبک پذیرایی این مجموعه بدین صورت است که درصورت رزرو از 24 ساعت قبل، با گذاشتن دسته گل و خیر مقدم در فضای انتخاب شده از مهمان های عزیز استقبال می شود.

مجموعه پذیرایی و رستوران تشریفات مشهد

همچنین  در بدو ورود با سرو شربت خوش آمدگویی(شربت تشریفات) از مهمان های عزیز استقبال میگردد.مجموعه ی رفاهی تشریفات در راستای جلب رضایت سلایق مختلف علاوه بر بالا بردن کیفیت سرویس های ارائه شده و راه اندازی بخش VIP سعی نموده با اضافه نمودن منوهای غذایی متفاوت علاوه بر غذاهای ییلاقی سنتی مشهد مانند شیشلیک ، جوجه ، لقمه و برگ غذاهای دریایی نظیر میگو ، کبک ، مرغابی و... نیز سرو می شود.همچنین این مجموعه به علت ترافیک بالای مسیرهای ییلاقی و عدم وجود پارکینگ در اکثر رستورانها پارکینگی به مساحت 1500 مترمربع جهت رفاه حال مهمانان عزیز طراحی کرده است.