رستوران تالار اطلسیه دارای 700 متر فضای بزرگ و شکیل بدون ستون و سقف شیشه ای است.
در مجالس عروسی خانم ها از این فضای با شکوه  استفاده می نمایند و در سایر روز ها از ان به عنوان فضای رستوران استفاده میکنند.

در رستوران اطلسیه بوفه ای کامل در مکانی زیبا و آرام و منحصر به فرد موجود است.

رستوران اطلسیه

 

همچنین بوفه خاص ویژه روزهای جمعه در ساعات 12 الی 16 در محل تالار شیشه ای اطلسیه بر قرار میباشد.

راه اندازی منحصر به فردترین سیستم صوتی و نورپردازی

در مجموعه تالار و رستوران اطلسیه حرفه ای ترین و منحصربه فردترین سیستم صوت و نورپردازی در تالارها و باغسراهای کشور نصب و راه اندازیشده است که جلوه ی فوق العاده و خاصی به مجلس شما خواهد داد.

رستوران اطلسیه

شما با ورود به تالا و رستوران اطلسيه حاضر نيستيد به راحتي از آن خارج شويد. فضاي دلنشين، سقف گنبدي و شيشه اي آن و نصب يک لوستر بزرگ و تزئينات داخل تالار به گونه اي است که آن را از ساير تالارهاي شهر متمايز و در واقع منحصربه فرد نموده است.

3600 متر مربع زيربنا با ظرفيت پذيرش 1000 نفر گواه اين نکته است که چنين مکاني يک تالار واقعي است.

رستوران اطلسیه براي ثبت لحظات مجالس عروسي مکاني زيبا و مفرح محسوب مي گردد و امکانات مختلف آن اعم از رستوران،‌کافي شاپ، لمکده و ... هر يک جذابيت هاي خاص خود را دارا هستند.

رستوران اطلسیه

از همه جالب تراینکه مجموعه اطلسیه جهت افزایش کیفیت مجالس خود با قرار دادن یک دستگاه ال سی دی بسیار بزرگ در سالن اصلی امکان نمایش کلیپ ها و فیلم های مربوط به مجالس را فراهم نموده است.
و در طول مدت مجالس عروسی تصویر زنده سالن آقایان در این نمایشگر قابل مشاهده است و خانم ها می توانند همزمان تصاویر مجلس آقایان را نیز ببینند. این مجموعه ی بزرگ به مدیریت اقایان حسین رضاییان و محسن سالار ابراهیمی است.
شماره تماس:37114761
آدرس:مشهد بلوار خیام شمالی ، بر بام مجتمع وصال ،جنب الماس شرق، رستوران اطلسیه