خرس سفيد يا Whitebear حدود 23 سال پيش فعاليت خود را با مديريت جناب فروزانفر در نيوزيلند شروع کرده است و امروزه با 2 شعبه بزرگ قادر به ارائه 240 نوع از غذا‌هاي بين‌ المللي به مشتریان هستند.

با بررسي هاي انجام شده در سال 1390 تصميم به افتتاح دليوري خرس سفيد در مشهد گرفته شد تا با ارائه منو منحصر به فرد و با رعايت اصل کيفيت، کميت و قيمت مناسب قدمي‌ نوين در سطح شهر مشهد بردارد.

فست فود رستوران خرس سفید مشهد

 

 

امروزه مجموعه غذاي خرس سفيد مفتخر است کليه محصولات خود را با نظارت مهندسين صنايع غذايي و با تجهيزات اتوماتيک به مشتريان خود ارائه کند.لازم به ذکر است که اين مجموعه به عنوانه اولين مجموعه غذاي در مشهد بطور هفتگي و رندم محصولات خود را جهت تست سلامت و کيفيت به آزمايشگاه ميکروب شناسي میفرستد تا جهت حفظ اعتماد ارزشمند مشتريان نکته سنج خود گامی برداشته باشد.

همچنین طبق گفته مدیریت این مجموعه نتيجه اين اقدامات باعث جذب بيش از 7500 اشتراک در کم تر از 2 سال شد که اين رقم خود نشان  کيفيت اين مجموعه میباشد.

فست فود رستوران خرس سفید مشهد

اين مجموع علاوه بر بخش دليوري افتخار دارد  که سالن غذايي خود را با ظرفيت 50 نفر همراه با منو غذايي جديد شامل پيتزا، غذاي فرنگي‌ و برگر‌هاي جديد  به همراه ميز سالاد بار راه اندازی نماید.

پيشنهاد مي‌کنيم ازرستوران خرس سفيد در مشهد ديدن کرده و به زودي منتظر شعبه جديد خرس سفيد بمانید.
آدرس فست فود رستوران خرس سفید مشهد:مشهد-بلوار هفت تیر – ابتدای هفت تیر ۳