Back to Top

مرکز خرید کیان سنتر

کیان سنتز

مرکز خرید کیان سنتر یکی از مدرن ترین و بزرگترین مراکز خرید مشهداست و از بخش های مختلفی تشکیل شده است.  روزانه افراد زیادی برای خرید یا تفریح به آنجا مراجعه می کنند.موقعیت مکانی آن در تقاطع خیابان جانباز و خیابان شهید فرامرز عباسی می باشد.

مجتمع تجاری الماس شرق

مجتمع تجاری الماس شرق مشهد

مجتمع تجاری الماس شرق مشهد با موقعیت مکانی بسیار عالی و دسترسی به شهر بسیار راحت است که در 100 متری کمربندی شهر مقدس مشهد می باشد. مجتمع تجاری الماس شرق مشهد دارای شش طبقه است . این مجتمع تجاری از لحاظ فنی و مهندسی در ایران رتبه برتری را دارد.

مرکز خرید آرمان مشهد

مرکز خرید آرمان مشهد

مجتمع تجاری، اقامتی و مسکونی آرمان به عنوان یکی از بزرگترین و جدید ترین پروژه های در تجاری مسکونی در بافت بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر رضوی می باشد . این مجتمع از جنوب به خیابان نواب و از سه طرف دیگر محدود به کوچه صفارشاهرودی است.مجتمع چند منظوره آرمان با مساحت عرصه 10,535 متر مربع و زیربنایی در حدود 92000 مترمربع در 13 طبقه ساخته شد.از مزیت های این مرکز خرید قرار گرفتن در فاصله حدود 500 متری با بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) است که می تواند در تامین نیازهای مسافران گزینه مناسبی باشد.ضمنا مرکز خرید آرمان با 291 واحد اقامتـی، 122 واحد مسکونی و 420 واحد پارکینگ، رستوران ، کافی شاپ و ...آماده ارائه خدمات و سرویس به زائران امام هشتم می باشد .

بازارچه سنتی باباقدرت

همانطور که میدانیم شهر مشهد قدمتی تاریخی دارد و به دلیل وجود بارگاه مقدس امام رضا (ع )محل اسکان مسافران بسیاری میباشد.

در گذشته نیز برای سهولت سفر، کاروانسراهای متعددی در این شهر وجود داشتند که از جمله انها کاروانسرای باباقدرت است.

بازارچه سنتی باباقدرت

برج نور مشهد

برج نور مشهد یکی از مراکز خرید  بزرگ و بنام در شهر مشهد میباشد.

از جمله مراکز خریدی که در ساخت بنای ان دقت زیادی شده و از شاخصعه های ان میتوان به  نور پردازی بسیار زیبا و چشم گیر مجتمع تجاری برج نوراشاره نمود.

برج نور مشهد

صفحه1 از3