از جمله هتلهای پنح ستاره مشهد ،هتل قصر طلایی مشهد میباشد که ساختمانی 20 طبقه به مساحت کل 60000 متر مربع دارد كه برای ایم مجموعه در کل 600 واحد طراحی شده است که شامل20 اتاق سینگل، 400 اتاق دبل رویال ، 100 واحد سوئیت و 60 پرنسس روم  میباشد.

 

از طرفی هتل بین المللی مجلل قصر طلایی ، دومین هتل از گروه هتلهای بین المللی قصر است و بزرگترین هتل ایران و بزرگترین و مرتفع ترین ساختمان شهر مقدس مشهدرا نیز به خود اختصاص داده است.

هتل قصر طلایی داراي سه رستوران بين الملل، دريايي و سنتي است كه با ايجاد فضاهای مناسب تنوع بسيار خوبی در خدمات خود دارد. در این هتل فضاهاي تفريحي و ورزشي ايی از قبيل استخر ، سونا ، سالن ورزش و بدنسازی ، محل تفريح و بازی کودکان و بازيهای رايانه ای قرار دارد.همچنین در طراحی هتل قصر طلایی فضايی تعبیخ کرده اند که مسافرين می توانند فرزند خردسال خود را به اين محل سپرده و به خريد بروندیا زیارت رفته و دغدغه ای نداشته باشند.در اين قسمت با استفاده از مربيان توانمند اوقات فراغت اين خردسالان با آموزش و بازيهای آموزنده غنی خواهد شد.

 

همچنین این هتل دارای امکاناتی نظیر یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، ترانسفر فرودگاه، نمازخانه، لابی، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی و ... میباشد.

 مشهد،خیابان امام رضا،بین امام رضا 34 و 36

http://mashhadticketnet.ir