هتل آرمان مشهد در سال 1394 احداث و به بهره برداری رسید. این هتل جزء بزرگ ترین هتل آپارتمان در سطح کشور واقع در خیابان نواب صفوی در نزدیکی حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) می باشد.

این هتل دارای 11 طبقه با 406 واحد تجاری، 291 واحد اقامتی، 122 واحد مسکونی و 420 واحد پارکینگ است.

هتل آپارتمان آرمان دارای 2 لابی به مساحت 600 متر مربع به عنوان لابی و پذیرش در طبقه همکف و یک لابی به مساحت 550 متر مربع در طبقه دوم می باشد، که هم جواری با سالن صبحانه ، رستوران و کافی شاپ و تراریوم و فضایی برای تماشای تلویزون از مزایای این لابی می باشد. از رستوران و کافی شاپ های هتل آرمان مشهد می توان به رستوران بوفه هتل آرمان واقع در طبقه دوم با مساحت 827 متر مربع، رستوران آلاکارت با مساحت 627 متر مربع به منظور استفاده در تابستان و زمستان برای برگزاری مراسم کوچک و دوستانه و کافی شاپ شبانه روزی هتل آرمان واقع در طبقه دوم با مساحت 266 متر مربع اشاره کرد.

هتل آرمان مشهد دارای امکاناتی از جمله، پارکینگ، آسانسور، تلویزیون در لابی، تاکسی سرویس شبانه روزی، استخر، سونا خشک و بخار، جکوزی، استخر کودکان، ماساژ، حمام ترکی و مغربی، امکانات برای معلولین، اتاق ویژه معلولین، پذیرش 24 ساعته، لاندری، خشکشویی، اینترنت رایگان در لابی و اتاق ها و خدمات ترانسفر رایگان برخوردار می باشد. 

 

این هتل 2 دقیقه پیاده تا حرم فاصله دارد. همچنین فاصله هتل آرمان مشهد تا فرودگاه 20 دقیقه و تا راه آهن 10 دقیقه می باشد. هتل آرمان مشهد با کادر پرسنلی مجرب آماده پذیرایی از شما میهمانان گرانقدر می باشد. شما مسافر گرامی می توانید برای مشاوره رایگان و رزرو تورمشهد هتل آرمان مشهد با ما تماس بگیرید.

 http://mashhadticketnet.ir